7 TIPŮ NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO PSÍ CESTOVATELE (A JEJICH PARŤÁKY)

Tak si to vemte, taková psí práce. Doma musí neustále kontrolovat, co děláme. Pořád nás chodit venčit. Furt aby nás cvičili, kdy jako máme rozdávat pamlsky. No a o hlídání jak nás, tak i různých cenných věcí, jako jsou třeba pantofle, ani nemluvě. Přiznejme si to, bez nich bychom byli úplně ztracený! A o Vánocích se na ně tak snadno zapomíná. Přitom si dárky zaslouží možná víc než někteří dvounožci, že jo. Takže čím můžete takového psího parťáka (potažmo jeho páníčka) potěšit?

Botičky
Pojďme si to říct upřímně – když na ně není pes zvyklej, tančí jako Patrick Swayze v Hříšným tanci. Nicméně do ostrýho sněhu nebo suti se rozhodně hodí! Za nás jsou nejlepší co nejtenčí, aby chlupáč pořád trošku cítil, na co šlape. Mrkněte třeba na Manmat.

image

Pamlsky
Trošku klišé, ale jídlo je prostě vděčná záležitost jak pro lidi, tak pro psy. Nejlíp když toho je hodně. A je to dobrý. A můžete to sníst hned.

image

Postroj(e)
Tohle je kapitola sama o sobě, každýmu vyhovuje něco jinýho a určitě je dobrý se poradit přímo v obchodě či diskuzích na facebooku (pokud unesete, že se nejdřív bude řešit, jestli máte vhodnýho psa, pak jestli pes má vhodnej věk a pak se možná dozvíte něco o tom postroji). Postrojem můžete potěšit jak pejska, tak i páníčka, ten má na výletech volné ruce a když má tahače, tak i motor.

Vodítko s amortizérem
Zase – spousta druhů, barev, délek. Každopádně odpružený vodítko je super pro záda všech zúčastněných. Večer pak míň skuhraj.
Cestovní miska
Super věc, kterou sbalíte do baťůžku raz dva a máte občerstvovačku úplně všude. Mimochodem – skládací panáky už prodávaj taky!

Svítící obojek
No tak o tom se snad ani nemusíme bavit, zvlášť v týhle roční době. Navíc nám už pokročily technologie a tak můžete koupit svítící obojek, který se nabíjí přes USB. Dobrý co? Už tomu chybí jen Bluetooth.

Cestovní bedna
Fakt! Ať už na převoz nebo jako klidný místo v kempu. Měla by být samozřejmě dost velká, aby se tam chlupáč cítil pohodlně. Stejně se ale bude tvářit, že jste mu koupili moc malou.

image

Multivan

No a osmý bonusový top tip, pokud máte peněz nazbyt, tak není nic lepšího, než mít takovej malej byt na čtyřech kolech. A to je pak jedno jestli prší, sněží nebo fičí. Vy prostě bydlíte v autě.