O Lesem se psem

O Lesem se psem

Lesem se psem je projekt, který nám všem blaznivým pejskařům, kteří bez chlupáče nedáme ani ránu, dodává kuráž s ním vycestovat. A to ať už do českých luhů a hájů nebo daleko za hranice naší republiky. Cestování se psem je totiž zábava!

Součástí Lesem se psem je i pravidelný trek Psina treku, který je unikátní svým pojetím. Nesoutěžíte tam totiž na čas, ale místo toho si užíváte nádhernou krajinu Jizerských hor a ťapete se svým čtyřnohým parťákem.

Co tu najdu?

Najdete tady rozhovory s konkrétními lidmi, kteří byli na konkrétních místech a dají vám dokonce tipy nakonkrétní výlety. Takže budete vědět, do čeho jdete. A to je super, ne?
Cestopsí dobrodrůža teď můžete mimochodem dostávat i v pravidelné nepravidelnosti do mailu! Stačí se přihlásit tady.

Kdo to dělá?

Tak předně fenka australského ovčáka Lexie, která je vášnivou cestovatelkou. A pak trochu její mamka Péťa, která jí v tom podporuje a nikdy ji nenechá jet nikam samotnou.
Péťa je nejen freelance grafik (jestli vás zajímá, co tvoří, mrk sem), ale zároveň se s Márou pustili do výroby vyndavacích a zastamdacích vestaveb do dodávek, tak pokud vás cestování autem láká, určitě mrkněte sem.

Holky spolu prošly spoustem seminářů, třeba s Františkem Šustou, Jitkou Janáskovou či Jiřím Sčučkou.  A taky workshopem hersenwerku nebo intenzivkou dogfitness s holkami Urbáškovými. No a zkusily si i intenzivku agility s Péťou Hamšíkovou nebo obedience s Markem Pavlů.
Společně mají ozkoušeno i pár psích sportů jako jsou agility, dogdancing, canicross nebo bike/skijöring. Všem se ale věnují jen pro srandu (doslova). Trochu se ochomýtají okolo světa obedience, kde mají za sebou zkoušky OB-Z a OB1, v poslušnosti pak ZOP a ZPU1. Nejvíc se ale zamilovaly do společnýho cestování a chození po horách. No a proto tahle všechna sranda vlastně začla. Na cestách hodně fotí, natáčí videa a moc rády se s vámi dělí o zážitky z cest.